"INNOLAND"də "Müasir əmək bazarının dəyişkən tələbləri" mövzusunda seminar keçirilib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin “INNOLAND” İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzində ASAN Təlim-Tədris Mərkəzi və "EDC Azərbaycan"ın birgə tərəfdaşlığı ilə “Müasir əmək bazarının dəyişkən tələbləri” mövzusunda seminar təşkil olunub.
"BP" Azərbaycan şirkətinin vitse-prezidenti Bəxtiyar Aslanbəyli müasir əmək bazarı ilə bağlı aktual mövzulara aydınlıq gətirib. Seminar zamanı Bəxtiyar Aslanbəyli müasir əmək bazarında gənclərin artan rolundan və yerli biznes mühitindəki əsas tendensiyalardan bəhs edib.
Sonda iştirakçıların sualları cavablandırılıb.
Ümummilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş forum keçirilib
Taskilled, Wegros, Testedweb və E-legal startaplarımız Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin və Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin Kabinet İşləri Nazirliyinin birgə təşkilatçılığı ilə Ümummilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş forumda iştirak ediblər.