DOST Agentliyinin “Könüllü DOST” proqramı çərçivəsində gənc könüllülərin “INNOLAND” İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzinə tanışlıq səfəri uğurla baş tutdu!
İştirakçılar startap ekosistemi ilə yaxından tanış oldular, ideyaların biznesə çevrilməsi mərhələləri və innovasiya mühitinin fəaliyyəti barədə məlumatlar əldə etdilər.
"INNOLAND"in rezidenti "E-legal" startapı uğurla "exit" edib!
Azərbaycanın hüquq texnologiyaları sahəsində öz yanaşması ilə seçilən və "INNOLAND" İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzinin rezidenti olmuş "E-Legal" startapı ABŞ-da uğurla exit edib!
Təsisçisi Səmayə Həbibova olan "E-Legal" startapı hüquqi xidmətləri rəqəmsallaşdıraraq istifadəçilərə müqavilə hazırlığı, hüquqi sənədlərin avtomatlaşdırılması və onlayn məsləhət kimi imkanlar təqdim edir. 2023-cü ildə "E‑legal" ilə "ASAN xidmət" arasında 10 illik müqavilə imzalanıb. Bu anlaşma çərçivəsində ölkə üzrə 29 "ASAN xidmət" mərkəzində rəqəmsal hüquqi xidmət köşklərinin quraşdırılması planlaşdırılır.
"E-legal" komandasını təbrik edir və gələcəkdə daha böyük nailiyyətlər əldə etməyi arzulayırıq!